П`ятниця, 19.10.2018, 09:31

Слов'янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 15
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz
 • Новини Центру

  ВIДКРИТА ВИХОВНА ГОДИНА ДО МIЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ

  Свято Першого дзвоника

  В обласному конкурсі творчих робіт перше місце посіла учениця Слов’янського БРЦПО ім. П.Ф.Кривоноса

  Протягом лютого – травня проходив обласний конкурс творчих робіт серед учнів ЗП(ПТ)О Донецької області з предмету «Інформатика» за темою: «Презентація професії».

   

  На розгляд обласного журі було надано 27 конкурсних презентацій з 25 закладів професійної освіти Донецької області.

   

  І місце посіла учениця ІІІ курсу Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.Ф.Кривоноса П’ятковська Катерина, керівник - викладач Шумілова Світлана Сергіївна.

  ІІ етап огляду-конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва

  На виставці було представлено багато експонатів учнів та педпрацівників навчального закладу з різних видів мистецтва: кондитерські вироби з шоколаду, карамелі, мастики, бісероплетіння, декупаж, вишивка,  в'язання,вироби з природного матеріалу та кольорового паперу. 

  Дев'ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018»

  15-17 березня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі України – Дев'ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатор виставки – Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України.

  У роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України, Словаччини, Німеччини, Іспанії, Канади, Польщі, США, Болгарії, Молдови, Грузії, Латвії, зокрема 166 закладів професійної (професійно-технічної освіти), начально-методичних (науково-методичних) центрів.

  СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса є одним із найстаріших держаних професійно-технічних навчальних закладів, має третій атестаційний рівень і забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті за напрямками залізничного транспорту, громадського харчування, комерційної діяльності, керамічного виробництва і загальних професій для різних галузей господарства. Колектив закладу бере активну участь у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, регіональних конкурсах та фестивалях.

  Навчальний заклад уже вшосте бере участь у виставках і неодноразово нагороджений срібними та золотими медалями у різних номінаціях.Цього року Центр став переможцем рейтингового виставкового конкурсу і отримав Диплом Гран-Прі "Лідер професійної (професійно-технічної) освіти України, а також Диплом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфер и освіти та науки.

  Директор центру Гусейнов С.Н. був відзначений грамотою за активну організаторську та педагогічну діяльність із сталого зростання якості сучсної освіти.

  .

   

  Учні гуртка «Джерельце» прийняли участь у фестивалі різдвяних традицій «Різдвяне диво» , конкурс на кращу «Вертепну драму» під керівництвом викладача української мови та літератури Курочки Ольги Володимирівни. Дійство відбувалося у м. Краматорськ 17 січня 2018 року куди прибули представники інших ПТНЗ області та шкіл. Наші учні розіграли міні виставу «Бог ся рождає! Славімо його!» , за яку посіли перше місце. Діти співали пісні, декламували вірші, танцювали та представили чудові костюми. Свято пройшло прекрасно!

  30 січня 2018 року у Слов’янському БРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса відбулося відкрите бінарне засідання гуртків «Стиліст» (професія «Перукар. Перукар-модельєр. Манікюрник») і «Модна каста» (професія «Кравець») під загальною назвою «Чарівний образ нареченої. Букет гармонії й краси», яку організували викладачі спецдисциплін Будник Олена Валеріївна та Попович Тетяна Анатоліївна.

  На засіданні гуртківцями була представлена історія весільного вбрання та зачіски, яка супроводжувалась показом моделей суконь різних років. Учні підготували презентацію, яка продемонструвала різноманітність весільного національного вбрання різних регіонів України. Наприкінці свята була представлена креативна колекція весільного вбрання та сучасні зачіски з використанням постижерних виробів.

   

   

  Участь у проекті «Схід і захід - разом»

  З 5 по 9 лютого представники Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса на чолі з директором Гусейновим Самандаром Надировичем відвідали Центр професійно-технічної освіти в м. Кам`янецьк – Подільський, який очолює Рущак Михайло Юрійович.

  Між навчальними закладами було укладено угоду про співпрацю. Визначені основні напрямками сумісної роботи:

  1.1.Підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників, компетентності інженерно-педагогічних працівників.

  1.2.Співпраця в напрямку навчальної, навчально-методичної, науково-дослідницької, виховної роботи та обміну досвідом з метою поліпшення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування на виробництві.

  1.3.Об’єднання зусиль у вирішенні завдань і проблем навчання висококваліфікованого, компетентного робітника, співпраці двох установ з обміну досвідом, пропагуванні у ЗМІ престижності робітничих професій тощо

  Наші колеги оглянули навчально-матеріальну базу Подільського центру ПТО, зустрілися із працівниками навчального закладу. У щирій та теплій атмосфері педагоги обговорили проблеми та перспективи, які турбують освітян країни, розповіли про здобутки та сподівання обох колективів.

  В актовій залі Центру відбулась урочиста зустріч всього колективу Подільського центру ПТО з делегацією зі Слов’янська. Перед освітянами виступив директор Слов’янського БРЦПО ім. П. Ф. Кривоноса Самандар Надирович Гусейнов, який щиро подякував присутнім за теплу зустріч, за можливість побачити та ознайомитися із системою роботи Подільського центру, подякував за цікаву екскурсію Старим містом та запросив відвідати славне місто Слов’янськ та наш центр професійної освіти.

   

  .

  Участь у міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті - 2017"

  З 24 по 26 жовтня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва було відкриття Дев’ятої міжнародної виставки « Інноватика в сучасній освіті » та Шостої міжнародної виставки « World Edu ».
  У роботі виставки взяли участь 585 учасників із 23 регіонів таких країн: Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та України.

  Місто Слов’янськ цього року представляв Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П. Ф. Кривоноса на чолі з директором Гусейновим Самандаром Надировичем. Навчальний заклад уже вп’яте бере участь у цих заходах.

  Роботу «Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості » презентували викладачі СБРЦПО імені П. Ф. Кривоноса - Василенко М. В., Діброва В. Р., Павлова Н. О.

  Головне завдання цієї роботи аргументується на важливості залучення дітей з особливими можливостями здоров’я в освітній процес. Він вимагає особливих підходів з боку всіх учасників - застосування сучасних технологій на базі основної освітньої програми з урахуванням психофізичних особливостей і можливостей учнів.

  Актуальність проблеми інклюзивної освіти пов’язана, насамперед, з тим, що число дітей, які потребують корекційного навчання, неухильно росте. В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію дітей, забезпечує однакове ставлення до всіх людей. Рівні права, рівні можливості – це право учнів з особливими освітніми потребами на доступ до освіти у звичайних навчальних закладах. У цьому навчальному році такі діти офіційно отримали законне право здобувати освіту разом з іншими.

  В Слов’янському багатопрофільному центрі професійної освіти імені П. Ф. Кривоноса протягом тринадцяти років ведеться робота з дітьми, які мають особливі освітні потреби, ці учні здобувають професію «Живописець». З ними працюють висококваліфіковані фахівці – викладачі, майстри виробничого навчання, соціальний педагог, практичний психолог. Учні цієї категорії є активними учасниками навчальної та позакласної роботи, яка проводиться з урахуванням психофізичних можливостей дітей і спрямована на всебічний розвиток особистості, формування позитивного соціально-психологічного статусу.

  Досвід нашої роботи з цим контингентом учнів був представлений на міжнародній виставці і відзначений дипломом та золотою медаллю.

  Директор центру Гусейнов С. Н. був відзначений Подякою Національної академії педагогічних наук України за активну організаторську діяльність із упровадження інновацій у оновлення змісту освіти.