Середа, 22.05.2019, 03:35

Слов'янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 20
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz
 • Новини Центру

  Захід у формі Кола «Булінг як негативне явище в молодіжному середовищі.

  Методи протидії та профілактика»

  13.11.2018 року в Слов’янському багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса медіаторами Дібровою В.Р. і Коптєвою О.Л. був проведений захід у формі Кола «Булінг як негативне явище в молодіжному середовищі. Методи протидії та профілактика». Захід проводився в межах реалізації проекту «Впровадження медіації за принципом рівний-рівному в закладах освіти» при підтримці ГО «Ла Страда - Україна» та дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

  Коло – це відновна практика, що сприяє залученню до вирішення проблеми всіх зацікавлених осіб і забезпечує їхню активну участь в обговоренні ситуацій та прийняття рішень. Діти уважно слухали один одного, висловлювали свої думки, мали можливість пережити те, що пережили інші. Всі учасники кола відчули уважне і чуйне ставлення до своїх переживань. До участі в Колі були запрошені гості: координатор проекту Чеської недержавної гуманітарної організації «Людина в біді» з питань попередження та профілактика гендерно-зумовленого насильства Красноярська Є.І. і провідний фахівець обласної соціальної служби у справах дітей, сім’ї та молоді Глущенко М.С.

  Техніка Кола дала змогу налаштувати дітей на конструктивне вирішення конфліктів, бажання зрозуміти свою позицію та інтереси опонента. Учасники заходу стали більш вмотивованими у мирному вирішенні конфліктів, намаганні залишитися друзями та розв’язувати конфлікти мирним шляхом.

   

  Реалізація проекту у Слов’янському БРЦПО ім. П.Ф.Кривоноса

  В межах реалізації проекту «Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом рівний-рівному та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти Донецької та Луганської областей», який впроваджує Громадська організація «Ла Страда України» у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Українським науково-методичним центром практичної психології й соціальної роботи, Національної АПН України за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), на базі Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса створено службу порозуміння. Головним напрямком її роботи є інноваційний підхід до вирішення міжособистісних конфліктів у соціумі.

  З 29.10.18 по 01.11.18 року медіаторами СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса Дібровою В.Р. та Коптєвою О.Л. були організовані та проведені навчання за програмою освітнього тренінгу для здобувачів освіти «Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти». Тренінг пройшов на високому рівні, усі учасники отримали сертифікати.

  Участь Слов’янського БРЦПО ім. П.Ф.Кривоноса

  у Міжнародній виставці

  Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф.Кривоноса 23-25 жовтня брав участь у Х міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка проходила у місті Києві. Колектив був нагороджений срібною медаллю за перемогу у номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення» та Дипломом «За активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання». Директор Слов’янського БРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса Гусейнов С.Н. отримав Подяку «За активну організаторську роботу з упровадження інноваційних технологій в освітню практику».

  Педагогічний колектив Слов’янського БРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса впроваджує новітні технології в освітній процес, створює позитивний імідж робітничих професій, співпрацює із роботодавцями та соціальними партнерами.

  ВIДКРИТА ВИХОВНА ГОДИНА ДО МIЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ

  Свято Першого дзвоника

   

  ІІ етап огляду-конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва

  На виставці було представлено багато експонатів учнів та педпрацівників навчального закладу з різних видів мистецтва: кондитерські вироби з шоколаду, карамелі, мастики, бісероплетіння, декупаж, вишивка,  в'язання,вироби з природного матеріалу та кольорового паперу. 

  Дев'ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018»

  15-17 березня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі України – Дев'ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатор виставки – Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України.

  У роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України, Словаччини, Німеччини, Іспанії, Канади, Польщі, США, Болгарії, Молдови, Грузії, Латвії, зокрема 166 закладів професійної (професійно-технічної освіти), начально-методичних (науково-методичних) центрів.

  СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса є одним із найстаріших держаних професійно-технічних навчальних закладів, має третій атестаційний рівень і забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті за напрямками залізничного транспорту, громадського харчування, комерційної діяльності, керамічного виробництва і загальних професій для різних галузей господарства. Колектив закладу бере активну участь у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, регіональних конкурсах та фестивалях.

  Навчальний заклад уже вшосте бере участь у виставках і неодноразово нагороджений срібними та золотими медалями у різних номінаціях.Цього року Центр став переможцем рейтингового виставкового конкурсу і отримав Диплом Гран-Прі "Лідер професійної (професійно-технічної) освіти України, а також Диплом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфер и освіти та науки.

  Директор центру Гусейнов С.Н. був відзначений грамотою за активну організаторську та педагогічну діяльність із сталого зростання якості сучсної освіти.

  .

   

  30 січня 2018 року у Слов’янському БРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса відбулося відкрите бінарне засідання гуртків «Стиліст» (професія «Перукар. Перукар-модельєр. Манікюрник») і «Модна каста» (професія «Кравець») під загальною назвою «Чарівний образ нареченої. Букет гармонії й краси», яку організували викладачі спецдисциплін Будник Олена Валеріївна та Попович Тетяна Анатоліївна.

  На засіданні гуртківцями була представлена історія весільного вбрання та зачіски, яка супроводжувалась показом моделей суконь різних років. Учні підготували презентацію, яка продемонструвала різноманітність весільного національного вбрання різних регіонів України. Наприкінці свята була представлена креативна колекція весільного вбрання та сучасні зачіски з використанням постижерних виробів.

   

   

  Участь у проекті «Схід і захід - разом»

  З 5 по 9 лютого представники Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса на чолі з директором Гусейновим Самандаром Надировичем відвідали Центр професійно-технічної освіти в м. Кам`янецьк – Подільський, який очолює Рущак Михайло Юрійович.

  Між навчальними закладами було укладено угоду про співпрацю. Визначені основні напрямками сумісної роботи:

  1.1.Підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників, компетентності інженерно-педагогічних працівників.

  1.2.Співпраця в напрямку навчальної, навчально-методичної, науково-дослідницької, виховної роботи та обміну досвідом з метою поліпшення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування на виробництві.

  1.3.Об’єднання зусиль у вирішенні завдань і проблем навчання висококваліфікованого, компетентного робітника, співпраці двох установ з обміну досвідом, пропагуванні у ЗМІ престижності робітничих професій тощо

  Наші колеги оглянули навчально-матеріальну базу Подільського центру ПТО, зустрілися із працівниками навчального закладу. У щирій та теплій атмосфері педагоги обговорили проблеми та перспективи, які турбують освітян країни, розповіли про здобутки та сподівання обох колективів.

  В актовій залі Центру відбулась урочиста зустріч всього колективу Подільського центру ПТО з делегацією зі Слов’янська. Перед освітянами виступив директор Слов’янського БРЦПО ім. П. Ф. Кривоноса Самандар Надирович Гусейнов, який щиро подякував присутнім за теплу зустріч, за можливість побачити та ознайомитися із системою роботи Подільського центру, подякував за цікаву екскурсію Старим містом та запросив відвідати славне місто Слов’янськ та наш центр професійної освіти.

   

  .